Teklif Al 0224 247 24 74

Pergola Tente Sistemi Nerelerde Kullanılır

Kolay kullanımı olan ve yüksek performans sağlayan pergola tente sistemi, günümüzde pek çok farklı alan için değerlendiriliyor. Özellikle yaşam alanlarındaki teras ile verandaların daha kullanışlı bir yapıya dönmesine imkan tanımaktadır. Yenilikçi anlayış üzerinden mimari çizimlerle tasarımı gerçekleştirilen yapılar, yaz ve kış yaşanabilecek mekanlar yaratma imkanı sağlıyor.

 

 Çatı terasların yanı sıra ayrıca bahçeler için de pergola tente sistemleri güvenli şekilde ve rahatlıkla kullanılabilmektedir. Alüminyum gölgelendirme modeli ile beraber otomatik katlanır raylı sistem her mevsim değerlendirme şansı veriyor.

 

 Farklı Kullanım Alanlarıyla Pergola Tente Sistemi

 

 Sağladığı fiziksel özellikleriyle beraber geniş bir alanda kullanım imkanı tanıyan pergola tente sistemi, öncelikle yaşam alanlarındaki veranda ve teraslarda değerlendirilir. Ayrıca müstakil evlerin bahçe kısımlarında kapalı bir alan yaratmak için etkin çözüm yöntemleri sağlar. Ancak kullanım alanları bununla sınırlı değildir.

 

 Açık alanları ekstra kullanımlı bir yapıya dönüştüren bu sistemler, özellikle restoran ve kafe gibi mekanlar için elverişli yapı oluşturmaktadır. Projelendirme, kurulum ve servis hizmeti üzerinden profesyonel bir anlayışla ele alınmaktadır. İhtiyaç duyulan pek çok farklı alanda değişik ölçüler üzerinden bu ürünleri elde etmek mümkün.

 

 Farklı Özellikleri ile Pergola Tente Sistemi

 

 Paslanma yaratmayan kaliteli bağlantı ekipmanları üzerinden montajı gerçekleştirilen pergola tente sistemi, pek çok değişik özellik sunuyor.

 

 - Işık ve su geçirmez özelliğe sahip kumaş yapısı ayrıca alev yürütmez,

 - Kaliteli kumaşı ayrıca nem ve kir direnci sağlar; maksimum stabilite ve sıcaklık oluştur,

 - Özel teknolojik yapısı sayesinde esneklik sağlar,

 - Alüminyum profiller ve tabakalar eşliğinde kompakt bir yapı oluşturur,

 - Paslanmaz civata bağlantı ve pimler kullanılır,

 - Manuel veya uzaktan kumandalı kullanım imkanı tanır,

 - Güneşe rüzgâra karşı sensör ayrıcalığı sunar,

 

 Bu gibi daha pek çok değişik özellikleri ve ayrıcalıklarıyla, kullanılan alana uygun ölçüler üzerinden projelendirme ve kurulum yapılmaktadır.

 

 Profesyonel Anlayışla Özel Pergola Tente Sistemi

 

 Yaşam alanları ya da farklı işyerlerindeki açık alanlarda ekstra kullanım imkanı tanıyan pergola tente sistemleri, mekanı dört mevsim konforlu hale getirmektedir. Uygulamanın gerçekleştirileceği alanın meteoroloji ve fiziki şartlarına bağlı olarak çalışmalar, etkin çözüm yöntemleri üzerinden ele alınır. Böylece uzun yıllar kullanılabilecek ve kapalı bir alan yaratacak mekan oluşturur. Kurumsal bir hizmet anlayışıyla ele alınan çalışmalar, değişik amaçlar doğrultusunda kullanılacak yapı oluşturmaktadır.

 

 - Müstakil evlerin bahçe alanları,

 - Teras ve balkonlar,

 - Restoranlar,

 - Kafeler,

 

 Akla gelmeyecek daha birçok değişik noktada bu sistemler rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

 Kolay ve Pratik Kullanımı ile Pergola Tente Sistemi

 

 Her mevsim şartına direnç gösteren pergola tente sistemleri, arzu edilen birçok farklı mekana uygulanabilmektedir. Fiziki şartlara ve ölçülere bağlı olarak projelendirme üzerinden kurulum gerçekleşir. Konforlu ve keyifli bir zaman geçirme imkanı tanıyacak kapalı bir alan yaratır. Bu alan hem müstakil evlerde hem de iş yerlerinde gerçekleştirilir. Ayrıca kolay temizlenir ve pratik kullanım imkanı sağlar.

Biz Sizi Arayalım
İletişim bilgilerinizi bırakın, biz size ulaşalım.

Online Katalog

Online ürün ve hizmet kataloğumuzu inceleyin.

Kataloğu İndir