Teklif Al 0224 247 24 74

Pergola Sistemi Nedir

Pergola sistemleri raylı sistemlerdir ve istenirse uzaktan kontrol edilebilir. Özellikle pergola, Ankara gibi şehirlerde kullanılan aktif bir sistemdir. Tabii ki, İstanbul ve İzmir gibi diğer şehirlerde, bu sistemler yaygın olarak tercih edilmektedir. Bireysel evlerde kullanılan bazı versiyonlar olduğunu da söyleyebilirsiniz.

 

 Pergola Sistemlerinin Faydaları

 

 Pergolalar güneşten korunma için idealdir. Ek olarak, bu sistemler su geçirmez sistemler olarak da bilinir. Gördüğünüz gibi, bu sistemler kafe ve restoranların en temel iki ihtiyacını karşılayabilir. Kafe, müşterilerinin rahatı hakkında düşünmeli. Bu noktada, yoğun güneş saatlerinde konforları için pergola sistemlerini kullanarak perdeleri etkinleştirebilirler. Jaluzi sağlandıktan sonra müşteriler rahatlıkla kahve ve çay içebilirler.

 

 Pergolanın, İstanbul gibi büyük şehirlerdeki kafelerin zorunlu şartlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Her biri bir bahçesi olan ve bu bahçede oturan insanlar olan iki farklı kafe düşünün. Bir Pergola sisteminin yokluğunda, bir kafe, müşterilerini günün belirli saatlerinde güneşten koruyamaz. Kafelerde insanlar koltuklarını güneşten uzak belli bölgelere taşımalıdır. Pergola sistemleri sayesinde insanlar pratikteki konumlarını koruyabilirler.

 

 Pergola, İzmir gibi çok fazla güneşe sahip şehirlerde çok önemli bir sistemdir. Özellikle İstanbul ve İzmir gibi şehirlerin çok yağışlı olduğu bölgelerde, kafe ve restoranlar müşterilerini pergola ile koruyabilir. Pergolalar, ne kadar yağmur yağsa da suyun girmesini engellemek için tasarlanmıştır. Bu pergola sistemi, öğlenin kimseyi rahatsız etmeden geçmesini, suyun geçmesine izin vermemesini sağlar.

 

 Çardak İle Kış Bahçeleri

 

 Pergolalar kış bahçelerine dönüştürülebilir. Tek gerekli olan çardak tabanını camla kaplamak. Pergola, İstanbul gibi şehirlerdeki kış bahçesiyle de tanınır. Tente modellerinde teraslarda, balkonlarda ve verandalarda, kış bahçelerinde ve tüm dış mekanlarda kullanılabilecek gölgelik sistemleri manuel veya otomatik sistem modülleri ile üretilmektedir. Cam sistemler ve perdeler endüstriyel binalar, sağlık ve eğitim merkezleri, turizm tesisleri ve birçok organizasyonda geliştirilmektedir.

 

 İşletmelerin yapısının ve tasarım özelliklerinin özelliklerine bağlı olarak sabit tenteli modeller, bükümlü pergola sistemleri veya motorlu monte sistemler belirlenebilir. Kaplamalı şeffaf pergola sistemi, kafe ve restoranlarda yaygın olarak kullanılır ve özellikle soğuk havalarda açık havada rahat kullanım için tasarlanmıştır.

 

 Pergola Tente Modası

 

 Raylı sistem modülleri için tasarlanmış pergola sistemi, en çok tercih edilen gölgeleme sisteminin tüm alanları. Yassı veya bükülmüş kullanım ve daha geniş dış mekan kullanımı avantajlarına sahip olan tercih edilen modellerdir. Yaz, kış pergola sistemi, her metrekarede cazip fiyatlarla uygulanabilir sunum yapanlar için yararlıdır.

 

 Bugün tüm hava koşulları için geliştirilecek olan Pergola sistemleri, yılın herhangi bir saatinde kullanılabilen, makbuzu mümkün kılan yerlerdir. Pergola sistemlerine ilgi uzun sürdü. Pergola sistemi yeni bir habitat sayesinde elde edilir ve her mevsimde kolayca iletilebilecek bir alan yaratır. Özellikle kafelerde, restoranlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde ve villalarda kullanılan pergola sistemi teknolojik gelişmeler dikkate alınarak farklı şekillerde geliştirilmektedir.

Biz Sizi Arayalım
İletişim bilgilerinizi bırakın, biz size ulaşalım.

Online Katalog

Online ürün ve hizmet kataloğumuzu inceleyin.

Kataloğu İndir