Teklif Al 0224 247 24 74

Pergola Fiyatları

Pergola sistemleri raylı sistemlerdir ve istenirse uzaktan kontrol edilebilir. Bir gölgelik anlamına gelen bu sistemleri kullanarak, kafelerde, restoranlarda, havuzlarda ve kapatmak istediğiniz herhangi bir açık alanda kullanılabilir. Bu son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır.

  Özellikle pergola sistemlerinin aktif olarak mevduat oluşumunda kullanıldığını söyleyebiliriz. Bireysel evlerde kullanılan bazı versiyonlar olduğunu da söyleyebilirsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, ortak alanlarda kafe ve restoranlarda, kış bahçelerinde ve birçok yerde kullanılır.

  Pergola Çadır Sistemleri Avantajları

  Pergolalar güneşten korunma için idealdir. Ek olarak, bu sistemler su geçirmez sistemler olarak da bilinir. Gördüğünüz gibi, bu sistemler kafe ve restoranların en temel iki ihtiyacını karşılayabilir. Kafe, müşterilerinin rahatı hakkında düşünmeli. Bu noktada, yoğun güneş saatlerinde konforları için pergola sistemlerini kullanarak perdeleri etkinleştirebilirler.

  Otomatik Pergola Sistemleri

  Tüm sistem tasarımlarının en son teknolojik gelişmelere uygun bina ruhsatı almaya gerek kalmadan daraltılabilir bir mekanizma olarak tasarlandığı pergole otomatik markalama sistemini kullanarak, modern ve modern bir ortamda şıklığı ve konforu postmodern bir çizgide birleştiriyoruz. küresel bir yaklaşım. İki farklı modelden oluşan otomatik pergole markiz sistemi, bulunduğunuz yere göre proje bazında uygulanırken, kumaş rengi, ahşap ve alüminyum konstrüksiyon seçimi müşterinin tercihlerine göre belirlenir. Şehrine ve uygulanacak alana göre pergola fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

  Pergola Tente Sistemleri

  Pergola markiz sistemleri, yılın herhangi bir saatinde kullanılabilen ve açık alanları tek dokunuşla kapalı alanlara dönüştürmek için tasarlanmış faydalı markiz sistemleridir. Tüm hava şartlarına dayanıklı ve kullanımı çok kolaydır. Çevre şeffaf olabilir ve cam kapatma sistemleriyle kapatılabilir. Ahşap, alüminyum veya ahşap alüminyumdan yapılmış basılı bir yapı olarak kullanılabilir.

  Aksesuar olarak kullanılan yağış ve yağmur tutucu sayesinde, yağışlı havalarda bile sistem tam koruma sağlar. Özel bir germe sistemi pergola tente sistemi, kumaşın kuvvetli rüzgarlarda yer değiştirmesini önler ve yağmurlu havalarda suyun birikmesini önler. Sistemi kurdurmadan önce pergola fiyatları incelenebilir. Ancak net ya da tek bir fiyat söz konusu değildir.

  Pergola Markiz Sistemlerinin Özellikleri

  Pergola sistemleri, açık ya da yarı açık ve kenarsız kullanılabilen dış mekan oturma sistemleridir. Sıcak ve havasız günlerde gölgenin serinliğini ve rahatlığını, her türlü hava şartlarına uyacak şekilde yapılandırabileceğiniz pergola sistemleri (otomatik kontrollü çadır sistemleri) ile hissedebilir, kışın rahatlığını hissedebilirsiniz.

 

 Üretimde kullanılan kumaşlar ve malzemeler, olumsuz hava koşullarına dayanıklı nanoteknoloji tarafından üretilen bloke edici kumaşlardır. Soğuk ve sıcak havanın tamamen gölgelendirilmesini ve sıcaklık kontrolünü sağlar. Güneşe ve her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır, yanmaz kumaş kullanılır. Bir çatı uygulamasında, LED aydınlatma sistemleri sisteme dahil edilmiştir.

  Pergola Sistemleri Ve Fiyatları

  Yaz ve kış aylarında yağmur, kar gibi doğal olaylara karşı korunmak için tasarlanan bu tip sistemler bir tente veya işaret ile kaplanabilir. Çevreyi camla örterek bir kış bahçesi elde edilir. Böylelikle, kış aylarında doğa ile iç içe geçmiş bir deneyim açık alan olarak yaratılmıştır.

  Bu alanlarda tercih edilir, çünkü yılın herhangi bir zamanında bahçelerin ve balkonların rahatça kullanılmasını sağlar. Balkonu daha kişisel bir alana dönüştürmenin yanı sıra, hoş bir manzara eşliğinde balkon daha da güzelleşiyor. Balkon ve uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğüne göre pergola fiyatları özel olarak tasarlanır.

Biz Sizi Arayalım
İletişim bilgilerinizi bırakın, biz size ulaşalım.

Online Katalog

Online ürün ve hizmet kataloğumuzu inceleyin.

Kataloğu İndir