Teklif Al 0224 247 24 74

Oval Motorlu Pergola Özellikleri

Oval pergola sistemleri geri çekilebilir bir çadır sistemidir ve tüm hava koşullarından korunmak için tasarlanmıştır. Oval pergola sistemlerinin en önemli özelliği, yumuşak hatlarıyla ve görsel bütünlüğü tamamlayan hoş bir tasarımla hayal gücünüzü istediğiniz her şeyi yaratmasına izin vermesidir. Bu oval motorlu pergola farklı açılardan görsel bütünlük sağlar.

  Yuvarlak Çift Pergola Sistemleri

  Çift açılan oval pergola sistemleri, tüm hava koşullarına karşı koruma sağlamak üzere tasarlanan katlanır menteşeli sistemdir. Eğimli versiyonlar 8. derece rüzgâr direncini garanti ederken, düz versiyonlar 6. derece direncine sahiptir. Çifte açılı oval pergola sistemlerinin en önemli özelliği hakkında konuşursak, görsel bütünlüğü tamamlayan yumuşak hatlar ve hayal gücünüzü istediğiniz her şeyi yaratmanızı sağlayan sempatik bir tasarımla karakterize edilir.

  Ürün farklı açılardan görsel bütünlük sağlar. Dinamik ve estetik çizgileriyle bu tasarım, kaliteli bir dokunuş ve her alana uyumlu bir katkı. Bu pergola sistemleri özel kumaşlardan üretilmiştir. Oval pergola sistemi bir motor tarafından tahrik edilir ve uzaktan kontrol edilebilir.

  Dayanıklı malzemeden yapılmış Pergola branda sistemleri yaz aylarında güneş ışığından korunmak ve kışın yağmur ve soğuk havanın girmesini önlemek için kullanılabilir. Oval pergola sistemimiz yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı malzemelerden yapılmıştır ve elektrostatik toz boya kaplı. Kumaşta oval çift damla sistem kullanılmıştır. İki delikli oval motorlu pergola sistemleri, tüm hava koşullarına karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır.

  Pergolanın Yarıçapı

  Dayanıklı malzemeden yapılmış Pergola branda sistemleri, yaz aylarında güneş ışığından korunmak ve kışın yağmur ve soğuk hava girişini önlemek için kullanılabilir. Pergolalar isteğiniz üzerine çeşitli fonksiyonlara sahip olabilir. Tercihinize göre bir raylı sistem veya motorlu sistem seçebilirsiniz. Çeşitli aydınlatma fonksiyonları eklenebilir.

  Pergola için genişletilebilir aydınlatmalı geri çekilebilir oval motorlu pergola estetik bir güzelliğe sahiptir. Genellikle kafe, restoran gibi mekanlarda tercih edilen görünüşleri nedeniyle müşterileri cezbeder.

  Çalışma prensibine göre, iki grupta sabit ve hareketli pergola sistemleri düşünülebilir. Her iki sistem de üç şekilde mevcuttur: bir eğim, oval ve çift eğim. Kafe, restoran vb. Sosyal alanların bahçelerinde ek iç alan elde etmek için kullanılır. Sadece gölgelendirme amacıyla kullanılabilir ve konservatuvar sistemlerinde olduğu gibi rüzgar ve yağmurdan korunmak için açık veya diğer ürün gruplarıyla kaplanabilir. Bununla birlikte, termal engelleri olmayan bir sistem olduğu için, çevreyi termal engelleri olmayan ürünlerle kaplamak uygundur, bu da tam bir ısı yalıtımı sağlayamayacağımız anlamına gelir.

  Otomatik Pergola Sistemleri

  Pergola motorlu markiz sistemleri, son yıllarda en çok kullanılan ve tercih edilen markiz sistemi olmuştur. Bu sistem aynı zamanda Demiryolu branda sistemi olarak da bilinir, çünkü sistem raylar boyunca ileri geri hareket eder. Sistemin en önemli özelliklerinden biri de rüzgara karşı son derece dayanıklı olması ve aynı zamanda çok modern bir görünüme sahip olmasıdır.

Biz Sizi Arayalım
İletişim bilgilerinizi bırakın, biz size ulaşalım.

Online Katalog

Online ürün ve hizmet kataloğumuzu inceleyin.

Kataloğu İndir