Teklif Al 0224 247 24 74

Motorlu Tente Sistemleri

Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir özellik sunan motorlu tente sistemleri önemli bir kullanım kolaylığı sağlar. Son derece rahat bir açılıp kapanma özelliği sunması ciddi bir tercih sebebini oluşturmaktadır. Mevsimsel geçişlerin çok fazla olduğu ülkemizde en fazla tercih edilen tente sistemlerinin başında gelmektedir.

  Motorlu Tente Sistemlerinin Kullanım Avantajları

  Uygulandığı alana en rahat kullanım kolaylığı sunan seçeneklerin başında motorlu tente sistemleri gelmektedir. Özellikle kış aylarında, yaz aylarının özlemini giderecek bir ortamın yaratılması için mükemmel seçim oluşturmaktadır.

  Motorlu tente sistemleri sayesinde dilediğiniz gibi bir kış bahçesi yaratabilirsiniz. Cafe, restaurant gibi ticari mekanların açık alanlarında konforlu ortamların sağlanmasına önemli katkı sunar. Konutların bahçe ve teras gibi açık alanlarında günün tadını çıkaracağınız kapalı ortamlar yaratabilirsiniz. Motorlu oluşu sayesinde kullanıldığı her türlü alanda inanılmaz bir kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

  Mevsim Koşullarına Uygun Ortam

  Ülkemiz farklı hava koşullarının yaşanabildiği coğrafi bir konuma sahiptir. Bu bakımdan her mevsim koşulunda insanların keyifli vakit geçirebilecekleri ortamın sağlanması önemli bir konuyu oluşturmaktadır.

  Mevsimsel koşullara uygun nitelikte motorlu tente sistemleri kullanılabilir. Bu sayede farklı ortamlara uygun nitelikte korumalar yapılması mümkün hale gelebilir. Bunun için kullanabileceğiniz çok fazla model seçeneğinin varlığı söz konusudur.

  Motorlu Tente Sistemlerinin Çalışma Prensibi

  Motorlu tente sistemleri, motorlu oluşu sebebiyle uzaktan kolaylıkla kontrol olanağı sunar. Bu tente sisteminde mevcut olan motor yardımıyla tente kumaşı ruloya sarılır. Bu özelliği sayesinde istendiğinde kolaylıkla açılabilir ve kapanabilir bir yapı sunar.

  Ürünün En Önemli Tercih Sebepleri

  Ülkemizde yağmurlu, karlı olmak üzere çok fazla çeşitlilik gösteren hava koşulları yaşanabilmektedir. Farklılık gösteren hava koşullarında kullanım kolaylığı bakımından motorlu tente sistemleri önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

  Kısaca her türlü hava koşuluna karşı mücadele için en etkili çözüm olarak öne çıkmaktadır. Sahip olduğu motorlu sistem sayesinde her türlü ihtiyaca mükemmel bir çözüm oluşturur. Bu bakımdan tente ihtiyaçları için en iyi seçenekler arasındaki yerini alıyor. Zengin bir renk ve desen çeşitliliğine de sahiptir. Bu sayede farklılık gösteren ortamlara uyumlu bir yapı sunar. Buna ek olarak her türlü mekana son derece estetik bir görünüm kazandırır.

  Öne Çıkan Kullanım Alanları

  Sahip olduğu uzaktan kullanılabilir yapısıyla motorlu tente sistemleri mükemmel bir seçenek oluşturmaktadır. Bu bakımdan oldukça yaygın bir kullanım alanın varlığı söz konudur. Motorlu tente kullanım alanlarını sıralamak gerekirse şu şekilde listelenebilir;

  - Çay bahçeleri

 - Cafelerin açık mekanları

 - Restaurantların açık mekanları

 - Teras ve balkonlar

 - Konutların bahçeleri

  Motorlu tente sistemleri sayesinde sıcak yaz aylarının bunaltıcı güneşinden kolaylaşır. Yağmurlu ve karlı hava koşullarında keyifli ortam barındıran kış bahçeleri oluşturulabilir. Otomatik kullanılabilir özelliği sunması sebebiyle farklılık gösteren ihtiyaçlara yönelik mükemmel bir seçim olma özelliği barındırır. Sunduğu özellikler bakımından ülkemizde çok fazla tercih edilen tente seçeneklerinden biridir.

Biz Sizi Arayalım
İletişim bilgilerinizi bırakın, biz size ulaşalım.

Online Katalog

Online ürün ve hizmet kataloğumuzu inceleyin.

Kataloğu İndir