Teklif Al 0224 247 24 74

Motorlu Pergola Sistemlerini Tanıyın

Pergolanın lüks motorlu sistemleri, yılın herhangi bir saatinde yıllarca açık alanlar kullanmanıza izin veren çok estetik ve güvenilir bir çözümdür. Pergolalarımız yalnızca güneşten korunmak için değil, aynı zamanda 11 (117 km / s) yoğunluğa sahip, dünyaya, yağmura ve güneş ışığına dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Raylı ve motorlu pergola olarak da bilinen motorlu pergolalarımızın alüminyum profilleri, dış mekan uygulamaları için mükemmel performans sağlayan özel fırınlarda elektrostatik toz boya ile boyanmış yüksek kaliteli 6063 alüminyum profilden yapılmıştır.

  Tüm cıvatalar, vidalar ve pimler uzun bir sistem ömrü sağlamak için yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yan kanalların benzersiz tasarımı sayesinde, ray profilleri (110 x 160 mm) sistemin kolay kurulumunu sağlar ve alüminyum ekstrüzyon ray profilleri 10 metreye kadar uzatılabilir. Gerekirse, cephenin genişliği 13 metreye ulaşabilir.

  Bu motorlu seri, alanlarınızı 130 m2'ye kadar korur. Sadece uzaktan kumanda ile. Sisteme yerleştirilen özel fitiller, akış detayları ve su tahliyeleri% 100 başarı ile çalışır ve hiçbir zaman görünürlükten ödün vermez. Motorlu pergolalarımız ayrıca motoru 34 rpm'de kontrol etmek için SOMFY ile kullanılır. Uzaktan kumandalı LED-TEC aydınlatma sistemi ile hem şık hem de LED teknolojisinin sağladığı tasarruflarla çok şık yerler yaratabilirsiniz.

  Sistemin hareketi, tekerleğin mükemmel tasarımı ve ray üzerinde çalışan otomobiller için tetikleme mekanizmasının kayış gergi sistemi ile garanti edilmektedir ve 600 kg yük kapasitesi m2 başına kar yüküne karşı mükemmel direnç sağlar. Çelik telli tetik gergi sistemi, 1000 kg çekme kuvveti ile mükemmel gerginlik sağlar ve düşük eğimlerde bile suyu tahliye etmeyi mümkün kılar. Avrupa menşei olan motorlu pergola modelleri, yanmaz ve su geçirmez mimari ve ışık geçirmez membran kumaş sıcaklık, nem ve kir karşı maksimum stabilite ve direnç sağlar.

  Motorlu Pergola Özellikleri

  Üretim teknolojisi ile eşit bir çekme özelliğine sahiptir ve kurulmaz. Akrilik son kat, yıllarca temizlik ve bakımı kolaylaştırır. Sistemdeki alüminyum koruyucu çerçeve, kumaş kullanımda olmadığı zaman koruma sağladığı için kumaşın ömrünü uzatır. Raylı pergola modellerde standart donanım olarak sunulan özel fitil ve kapak sistemi, olumsuz hava koşullarında odaya su ve havanın girmesini önler. Bu özel üst seviye fitiller kumaş, raylar, ön profil ve tavan arka kiriş desteğinde mevcuttur; Özel tasarımlı contalar, kumaşı tutan ve hareket sağlayan araçlara takılmıştır. Bu fitiller ve contalar esnek yumuşak kauçuktan yapılmıştır.

  Pergola sistemi, yatay ve bükülmüş açık alanlar bir tenteyle kaplanabilir. Dayanıklı malzemelerden yapılmış pergola sistemleri yaz aylarında güneş şemsiyesi, kışın yağmurluk gibi kullanılabilir. İstek üzerine, su geçirmez özellikli çardak bir kış bahçesine dönüştürülebilir. Sistem, geri çekilebilir bir kış bahçesi oluşturmak için camla kaplanabilir.

  En Kolay Açılış Ve Kapanış Sistemi

  Bunlar, bir elektrikli motor kullanarak tenteyi açmanıza ve kapatmanıza izin veren sistemlerdir. Hemen hemen tüm otomatik markiz sistemleri de motorize edilmelidir. Tente için motorlu veya otomatik sebep; Her iki konuşmadan da halk tarafından bilinir ve motorlu pergola için kullanılan motorun kalitesi, sistemin ömrü boyunca doğrudan etkili bir seçim olacaktır. Bu, motorun yanı sıra uygun kurulum ve işçilik ile tentenin ömrünü uzatacaktır.

Biz Sizi Arayalım
İletişim bilgilerinizi bırakın, biz size ulaşalım.

Online Katalog

Online ürün ve hizmet kataloğumuzu inceleyin.

Kataloğu İndir