Teklif Al 0224 247 24 74

Düz Motorlu Pergola Özellikleri

Özel pergola sistemi, tüm hava koşullarına karşı koruma sağlamak için tasarlanmış, geri çekilebilir bir çadır sistemidir. Kavisli versiyonlar, özel düz motorlu pergola ölçeğinde 8. dereceden oluşan rüzgarlara karşı direnci garanti eder ve düz versiyonlar, 6. dereceye kadar dayanıklılığa sahiptir.

  Motorlu Pergola Modelleri Ve Çeşitleri

  Pergola markiz modelleri bugün yaygın olarak kullanılsa da, Pergola motorlu markiz sistemlerinin kullanımı kolay ve kullanışlıdır. Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan düz motorlu pergola modelleri, rayların kenarlarını ileri geri hareket ettirerek işlevlerini yerine getirir. Bu fonksiyonun bir sonucu olarak, motorlu tente rayı sistemi motorlu pergolalar için de kullanılır. En önemli özelliklerinden biri aşırı rüzgarlara karşı yüksek direncidir. Raylı sisteme kısa aralıklarla bağlanması yüksek verim sağlar. Böylece, evlerde veya işletmelerde en şiddetli rüzgarlı havalarda bile kolayca kullanılabilir.

  Motorlu pergola sistemi, duvardan eni ile açıklık mesafesine doğru orantılı olarak uzanan profillere ve bunları karşılayan yatay ve dikey profillere sahiptir. Böylece, bu tip tentede, iskelet profildeki ray sistemine tente kumaşının kenarındaki dişlerle bağlanır. Buton kullanılarak otomatik olarak açılıp kapatılabilir. Ultraviyole ışınlarını % 100 kesebilen ve aynı zamanda yangın sırasında yangının yayılmasını önleyen kumaşlar kullanıyoruz. Hem güneşli havalarda hem de yağışlı ve karlı havalarda, pratik bir kullanım alanı oluşturarak pratik olarak açabilirsiniz. Motor pergola fiyatları, uygulamada kullanılan ebat ve aydınlatma sistemlerine bağlı olarak değişmektedir.

  Düz Kavisli Pergola

  Direkt virajlı pergola sistemleri, dört mevsim hava koşullarından korumak için kullanılan geri çekilebilir pergola sistemleridir. Doğrudan kıvrımlı Pergola sistemleri raylar üzerinde hareket eden ve alüminyum, ahşap ve çelik yapılara uyarlanabilen hareketli tavan sistemleridir. Düz kıvrımlı pergolalı sistemler Kavisli bir şekil, yağmur suyunun gerildiğinde tahliye olmasını sağlar. Ürün bir duvara veya ayrı bir yapıya monte edilebilir.

  Düz kavisli pergolalı sistemlerde dış mekan kullanımı için yüksek verim elde etmek için, sistemin ekstrüde alüminyum parçaları elektrostatik toz boya ile boyanır. Tüm cıvatalar, vidalar ve pimler uzun ömürlü kullanım için yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

  Pergola dekoratif olup özel boyutlarda yapılmış ve 4 mevsim kullanılabilir. Bunlar, her mevsime uyarlanabilen ve gölgelik şeklindeki açık alanları kapatabilen şık tasarımlardır. Alüminyum ve ahşap tasarımlarda ve ayrıca ayarlanabilir LED ışıklı göz kamaştırıcılarında mevcuttur.

  Düz Motorlu Pergola Limit Ayarları

  1- Alt Sınır Konumu: Programlama sonrasında kontrol ünitesinin yanındaki programlama butonuna ve alt yön butonuna basılır. Motor bip sesi verdiğinde daha düşük bir limit pozisyonu girilecektir.

 

 2- Üst Sınır Konumu: Programlamadan sonra, kontrol ünitesinin yanındaki programlama düğmesine ve üst yön tuşuna basılır. Motor bip sesi çıkardığında üst limit pozisyonu girilir.

  3- Ayarlanan üst ve alt konumları kaldırmak için düz motorlu pergola, üst ve alt sınır konumları arasındaki pozisyona hareket eder ve programlama tuşuna ve kontrol panelindeki durdurma tuşuna basarak onay tonunun basılmasını bekler. Onay sesi duyulduğunda, üst ve alt limit konumları silinir.

Biz Sizi Arayalım
İletişim bilgilerinizi bırakın, biz size ulaşalım.

Online Katalog

Online ürün ve hizmet kataloğumuzu inceleyin.

Kataloğu İndir