Teklif Al 0224 247 24 74

Hakkımızda

Otomatik Pergole , Otomatik Tente , Raylı Tente Sistemleri konusunda Dünya nın en iyi Tedarikçileri ile çalışarak ve nitelikli personel istihdam ederek , kendi imalatı olan ürünleri siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

Kullanılan tüm ürünlerde e hizmetlerde standartları yakalayabilmek adına CE Declaration of comfirmity sini yayınlayarak CE BELGESİ almaya hak kazanmış , ISO 9001 Kalite Standartlarında üretim yapmakta ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi alarak hizmet standartlarına da uyum sağlamıştır.

14 Ülkeye direk ihracat gerçekleştirerek kısa sürede Dünya da aranan marka olabilmek adına gerekli adımları atmıştır . Afrika ve Avrupa kıtasında ortaklıkları bulunan firmamız İhracat Hedefleri dogrultusunda ilerlemektedir. Ayrıca eğitimli personel istihdam etmek adına tüm personelini gerekli eğitimlere tabi tutan firmamız , iş güvenliği konularında Ülke standartlarının üstündedir .

Müşterileri beklentileri düşünülerek sorunsuz hizmet etme anlayışı olmazsa olmazı olan firmamız , siz müşterilerine Otomatik Raylı Tente , Otomatik Mafsallı Tente , Pergole Sistemleri , Otomatik Açılır Çatı Sistemleri konusunda hizmet vermektedir .

Biz Sizi Arayalım
İletişim bilgilerinizi bırakın, biz size ulaşalım.

Online Katalog

Online ürün ve hizmet kataloğumuzu inceleyin.

Kataloğu İndir